Ento Çev Entomoloji ve Çevre Sağlığı
Entomoloji ve Çevre Sağlığı

Hastane Temizliği

Hastane temizliği ve klinik temizliği diğer temizlik alanlarından farklı ihtiyaçlara sahiptir. Hizmet organizasyonunda farklı metotlar, uygun kimyasal temizleyiciler ve konuda uzman ekipler çalıştırılmalıdır. Ento-Çev, uzman kadrosu, bilinçli temizlik malzemesi seçimi ile ön plana çıkmaktadır.

Hastane ve klinik temizliğinde;

  • Hastanenin 7/24 çalışma şartlarına uygun temizlik programı çıkartılır,
  • Hijyen büyük önem taşımaktadır. Kullanılan malzemeler hem hastane personeli hem de temizlik personeli için en uygun olan sistemlerle çalışılmaktadır,
  • Kullanılan temizlik malzemeleri hastane hijyeni için dezenfekte edici uygunluktadır,
  • Kullanılan temizlik ekipmanları da hastanenin demirbaş eşyalarına zarar vermeyecek uygunluktadır,
  • Dezenfekte edilen yerler tekrar kontrol edilmektedir.

Hastane ve klinik temizliğinde, hastane personeli, hastalar ve temizlik personeli için uygun hijyen şartları ayarlanmaktadır. Personeliniz ve hastalarınız için ferah, dezenfekte edilmiş temizliği biz sağlıyoruz.

Ev Temizliği

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.

Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.

Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.

Okul, Deshane ve Eğitim Merkeleri Temizliği

Okul dershane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler yerin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması içten bile değil.Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmıyla değil görünmeyen yani hijyenik olarak da ele alıyoruz.Okul ve dershanelerin zemin ve genel temizlikleri periyodik olarak yapılmalıdır.

Okul ve dershane temizliği konusunda uzman firma olarak siz değerli müşterilerimizin okul dershane temizliği ile ilgili olan her türlü temizlik ihtiyacınızı günümüz teknolojisi ile en hızlı en temiz ve en kaliteli bir şekilde sunmayı arzuluyoruz. Okulunuzun sezon temizliği en uzman kadromuzla ve gereken ekipmanları kullanarak sizlere hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Ofis Temizliği

Ofis temizliği hizmetimiz ile sizlerin talepleri doğrultusunda temizleme süreci gerçekleştirmekteyiz. Ofisinizde masalarınız itina ile silinip alındığı gibi itina ile düzeni bozulmadan temizlenir cam,kapı,ve zemin,olmak üzere A-Z ye temizliğiniz yapılır. Her masanın çöpleri boşaltılır tekrar poşetlenilir Mesai bitimi “sürekli” temizleme hizmeti alabileceğiniz gibi hafta sonu da hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında haftalık, iki haftalık ve aylık periyodlarda da ofis temizliği hizmeti talep edebilirsiniz. Tecrübeli, disiplinli ve donanımlı çalışanlarımızla ve güçlü alt yapımızla her çeşit ofis temizliği hizmetini başarılı bir şekilde yürütmekteyiz.

İnşaat Sonrası Temzlik

Ento-Çev olarak diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimizde de güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin evlerinize ve iş yerinize ferah ve etkili bir hizmet sunuyoruz. İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile evinizde ve iş yerinizde inşaat sonrası oluşan kirlilik, işinde uzmanlaşmış geniş kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir.

İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen tüm işleri şirketimiz en kısa sürede halleder.

invilon web tasarım